Akmenės vandenys

Atsiskaitymas

Už UAB „Akmenės vandenys“ suteiktas paslaugas galite atsiskaityti šiais būdais: 

· naudojantis internetinės bankininkystės sistema apmokant vietiniu pavedimu pervedant mokesčius į bendrovės atsiskaitomąją sąskaitą: "Swedbank" AB a. s. LT647300010073163191. Norint fiziniams asmenims apmokėti sąskaitą naudojantis internetine bankininkyste, reikia banko skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ susirasti UAB „Akmenės vandenys“ ruošinį (paieškai galite naudoti įmokos gavėjo kodą 292593);

• Luminor Bank AB a. s. LT034010043300000274;
• grynaisiais pinigais atsiskaityti galite „Perlas Finance“ terminaluose, Lietuvos pašto ir "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuose; 
• taip pat už mūsų paslaugas galite sumokėti per mobiliąją programėlę „Perlas Go“, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google Play bei galima atsiskaityti ir mokėjimų platformoje „Viena sąskaita“, vienu mokėjimu atsiskaitydami ir už kitas namų ūkio sąskaitas. Užsisakyti „Vienos sąskaitos“ paslaugą galima internetinėje svetainėje Vienasaskaita.lt. 

Sąskaitą už bendrovės suteiktas paslaugas per atsiskaitomąjį laikotarpį (mėnesį) būtina apmokėti iki kito mėnesio paskutinės kalendorinės dienos. Vartotojas, apmokėdamas sąskaitą už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas, privalo deklaruoti einamojo mėnesio šalto vandens apskaitos prietaisų rodmenis, pagal kuriuos mokesčiai bus priskaičiuoti ir sąskaita pateikta ateinantį mėnesį.


Išsamią informaciją apie sutarčių sudarymą, geriamojo vandens ir nuotekų apskaitą, šalto vandens skaitiklių priežiūrą ir keitimą, sąskaitas, vandens paslaugų tarifus, kompensacijas, skolų apmokėjimą, paslaugų nutraukimo ir atnaujinimo tvarką, atsiskaitymo už suteiktas paslaugas galimybes, šalto vandens skaitiklių gedimus teikia ABONENTINĖ TARNYBA: tel. (8 425) 56 442, el. p. info5@akmenesvandenys.lt, P. Jodelės g. 2 B, Naujoji Akmenė.


Sąskaitų archyvą galite matyti adresu www.ekasa.lt. Įvedę šį adresą iš tiekėjų sąrašo pasirinkite įmonę, spauskite "Registruotis", įrašykite savo mokėtojo kodą iš sąskaitos, slaptažodį.